Odkazy

www.artprometheus.cz

Dramaturgické a produkční práce například pro: Festival Evropských regionů (Hradec Králové, CZ), Divadelní Flóra (Olomouc, CZ) Gliwickie spotkania Teatralne (Gliwice, PL), Festival Zonglerski (Krakow, PL), Meeting Evropského divadla (Košice, SK), Festival Golden Lion (Lvov, UA), Sasiedzi (Lublin, PL). Realizace i vlastních projektů: Festival pouličního divadla Za dveřmi , Reggae Juggling Open Air, Zápecí, Pražský žonglérský marathon – workshopy žonglování a divadelních dovedností, Oslavy mezinárodního dne dětí ve spolupráci s MČ Praha 2. Karlovarský Karneval – největší přehlídka karnevalového umění v Čechách a zajištění hostování některých významných zahraničních souborů či umělců v Česku: Teatr Provisorium i Kompania Teatr (PL), Teatr Biuro Podruzi (PL), Kana Teatr (PL), Marq Rawls a Birte Brudermann (BEL/AUT), Scena plastyczna KUL (PL), Jeanne Mordoj (FR), Teatr AKHE (RU).Scuola Teatro Dimitry (S), Imre Thorman (De), Teatr In Vitro (PL), Teatr Ósmego Dnia (PL)


www.coffeeimrvere.cz

„Nekuřácká kavárna nabízející fair trade kávu a sladké i slané dobroty z domácí kuchyně.“


www.tortusdeignis.com

Žonglérská fire skupina zabývající se realizací vystoupení. Při vystoupení máte možnost shlédnout několik druhů „ohňových zbraní“ a různé ohňové efekty v podobě secvičených sólových, ale i synchronních sestav, které již nejednou doplnili pěknou atmosféru firemních i soukromých večírků, maturitních plesů, hudebních produkcí, dobových akcí a dalších příležitostí. Fantasii se meze nekladou a oheň jako pradávný živel Vás zcela pohltí ve své jedinečné atmosféře.


www.cirqueon.cz

Centrum pro NOVÝ CIRKUS! Kurzy žonglování, závěsné akrobacie, cirkusové školky, jevištní pohyb, atd.


www.zongleri.cz

Žonglérská skupina zabývající se realizací vystoupení a workshopů.


www.theflow.cz

Server The Flow se zabývá problematikou žonglování, hlavně pak maori poi, práci s ohněm a vystoupeními, jako takovými. Najdete na něm všechny podstatné informace jako návody, recenze, videa a zajímavé tipy pro to, abyste se mohli začít žonglování věnovat, slovo poi pro vás nebylo tajemným zaklínadlem a třeba se stalo vaší filozofií a stylem života. Protože jak říká motto tohoto webu: „to flow is to live“.


www.zongler.cz

Vše o žonglování, vše pro žongléry.


Yufi.Zongler.CZ

Profesionální český žonglér


www.sportcentral.cz

Sportovní odkazy – přehled zajímavých a užitečných informací z různých oblastí sportu.


odkazy  

spřízněné kontakty které rozhodně doporučujeme: www.artprometheus.cz
www.coffeeimrvere.cz
www.tortusdeignis.com
www.Sportcentral.cz
 +více

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti eshopu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni.
Využíváním eshopu s tímto souhlasíte. Další informace >